GI-1934 Territorio & Biodiversidade: Persoal

Personal Docente Investigador (PDI)
 
Miranda Barros, David
Profesor Titular Universidade
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
david.miranda@usc.es
 
Ramil Rego, Pablo
Profesor Titular de Universidade
Departamento de Botánica
Area de Botánica
Escola Politécnica Superior
ramil.rego@gmail.com
 
Rodríguez Guitián, Manuel Antonio
Profesor Contratado Docutor
Departamento de Producción Vexetal e Proxectos de Enxeñaría
Area de Produción Vexetal
Escola Politécnica Superior
manuelantonio.rodriguez@usc.es
 
 Santé Riveira, Inés
Profesor Contratado Doutor
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior
ines.sante@usc.es
 
López González, Francisco Javier
Profesor Colaborador
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Expresión Gráfica da Enxeñaría
Escola Politécnica Superior.
franciscojavier.lopez@usc.es
 
Iniesto Alba, María José
Profesor Colaborador
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
mariaj.iniesto@usc.es
 
Boullón Magán, Marcos
Profesor Contratado Interino.
Departamento de Electrónica e Computación
Area de Linguaxes e Sistemas Informáticos
Escola Politécnica Superior
marcos.boullon@usc.es
 
Corbelle Rico, Eduardo José
Profesor Contratado: Interino
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
eduardo.corbelle@usc.es
 

Persoal Investigador Contratado
 
Bujan Seoane, Sandra
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
sandra.bujan@usc.es
 
Conde Castro, Lydia
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
lydia.conde@usc.es
 
Cordero Souto, Miguel
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
miguel.cordero@usc.es
 
Díaz Redondo, Pablo
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
pablo.diaz.redondo@usc.es
 
Enríquez García, María José
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior
mariajose.enriquez.garcia@usc.es
 
Ferreiro da Costa, Javier
Departamento de Botánica
Area de Botánica.
IBADER
javier.ferreiro@usc.es
 
García Lamparte, Andrés Manuel
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
andresmanuel.garcia@usc.es
 
Gómez-Orellana Rodríguez, Luis
Departamento de Botánica
Area de Botánica.
IBADER
luis.gomez-orellana@usc.es
 
Guimarey Fernández, Beatriz
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
beatriz.guimarey@usc.es
 
López Castro, Hugo
Departamento de Botánica
Area de Botánica.
IBADER
 
Ónega López, Francisco José
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
franciscojose.onega@usc.es
 
Osorio Castelao, Lidia
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
 
Pérez Rodríguez, Nieves
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
nieves.perez@usc.es
 
Trancón Loureiro, Lucía
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
lucia.trancon@usc.es
 
Tubio Sánchez, José María
Departamento de Enexeñeria Agroforestal
Area de Enxeñaría Cartográfica, Xeodésica e Fotogrametría
Escola Politécnica Superior.
josemaria.tubio@usc.es